روغن آفتابگردان

روغن آفتابگردان طلایی رنگ، سبک و سالم بوده و بیش از هر روغن گیاهی دیگر حاوی ویتامین E است. این روغن به طور طبیعی از دانه‌های آفتابگردان استخراج می‌شود و طعم ملایمی دارد. روغن آفتابگردان مانند سایر روغن‌های گیاهی فاقد کلسترول، چربی اشباع کم و سرشار از چربی اشباع نشده هستند. روغن آفتابگردان علاوه بر ویتامین E دارای اسیدهای چرب امگا 6 است که جز یکی از خواص روغن آفتابگردان بوده و آن را به انتخابی سالم تبدیل می‌کند.

مشاهده این محصول در فروشگاه اینترنتی بروج

 

ویژگی های روغن آفتابگردان

تقویت کننده انرژی

در حالی که چربی‌های اشباع می‌توانند باعث بروز بی‌حالی و خستگی شوند، چربی‌های اشباع نشده به شما انرژی می‌دهند. روغن آفتابگردان به تخلیه گلیکوژن در جریان خون از کبد کمک می‌کند. گلیکوژن نوعی قند است که باعث افزایش سریع انرژی می‌شود.

 

بهبود سیستم ایمنی

روغن آفتابگردان غنی از آنتی اکسیدان است و همچنین باعث تقویت موانع غشای سلولی می‌شود که ورود باکتری‌ها و ویروس‌ها را به بدن دشوار می‌کند. این موضوع توانایی بدن برای دفاع در برابر عفونت‌ها را افزایش می‌دهد. روغن آفتابگردان همچنین حاوی پروتئینی است که به ساخت و ترمیم بافت‌ها و آنزیم‌های مختلف مورد نیاز برای عملکرد سالم بدن کمک می‌کند.

 

خرید اینترنتی روغن آفتابگردان

برای سفارش این محصول در حجم های مختلف می توانید از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی بروج مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید و یا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، از طریق قسمت تماس با ما ، با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

 

سفارش این محصول