روغن زیتون فرابکر بروج

روغن زیتون فرابکر (extra virgin olive oilبا حفظ میزان بالایی از خواص زیتون، برای سلامتی فواید بسیاری دارد. این روغن که دارای چربی اشباع‌نشده است، منبع خوبی برای آنتی‌اکسیدان‌ها و سایر مواد مغذی نیز محسوب می‌شود. با خرید روغن زیتون و اضافه کردن این روغن به رژیم غذایی خود، علاوه بر تناسب‌اندام، می‌توانید به درمان و پیشگیری از انواع بیماری‌ها نیز کمک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روغن زیتون چیست؟

روغن زیتون از میوه‌ درخت زیتون به دست می‌آید. زیتون یک محصول سنتی در منطقه مدیترانه است. با تحت‌فشار قرار دادن زیتون، از آن روغن به دست می‌آید. از روغن زیتون خوراکی می‌توان برای تهیه نان، پخت‌وپز یا تهیه سس سالاد استفاده کرد. برخی افراد آن را به صورت مستقیم برای اهداف دارویی نیز مصرف می‌کنند. روغن زیتون فرابکر برخی از آنتی‌اکسیدان‌ها و ترکیبات فعال زیستی زیتون را حفظ می‌کند. به همین دلیل، این ماده غذایی سالم‌تر از انواع تصفیه شده روغن زیتون است.

 

 

روغن زیتون برای چه افرادی مناسب تر است؟

هیچ نتایج تحقیقاتی مبنی بر اینکه مصرف روغن زیتون ممکن است برای قشر خاصی از جامعه مضر باشد، به دست نیامده است. روغن زیتون در واقع یک محصول چندکاره است که برای همه افراد در سنین مختلف فایده دارد. با این وجود افرادی که دارای شرایط زیر هستند، لازم است که خرید روغن زیتون را به لیست خرید روزانه خود اضافه کنند:

  • کسانی که اضافه وزن دارند.
  • کسانی که دچار گرفتگی رگ‌های خونی هستند.
  • افرادی که از مشکل چربی خون یا کلسترول بالا رنج می‌برند.
  • افرادی که به دیابت یا پیش دیابت مبتلا هستند.
  • کسانی که قصد دارند سلامت و زیبایی پوست و موی خود را حفظ کنند

 

خرید اینترنتی روغن زیتون فرابکر

برای خرید اینترنتی روغن زیتون می‌توانید از طریق لینک زیر و یا با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بروج ، این محصول را در حجم های مختلف سفارش دهید.

 

سفارش این محصول