روغن کنجد تصفیه شده

روغن کنجدی که از طریق روش پرس سرد به دست می‌آید و هیچ گونه فرآوری و تصفیه شیمیایی روی آن صورت نمی‌گیرد، به روغن کنجد تهیه شده به شیوه پرس سرد یا بکر معروف است که تمامی خواص کنجد را در خود حفظ میکند. این روغن دارای عطر و طعم طبیعی کنجد است و این امر ممکن است موردپسند برخی از مشتریان نباشد؛ به همین دلیل این روغن تصفیه شده تا باب میل افراد بیشتری باشد. چرا که طی این فرآیند ترکیبات روغن کنجد کمی تغییر می‌کند و روغن بدون بو و مزه می‌شود.

 یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های روغن کنجد تصفیه شده با روغن کنجد پرس سرد در نحوه استفاده از آنهاست.  روغن کنجد بکر دارای خواص و ویتامین های بیشتری است و به خاطر دمای دود پایین‌تری که دارد، مخصوص سالاد و پخت و پز با دماهای پایین‌تر است اما روغن کنجد تصفیه شده به خاطر عملیاتی که روی آن صورت گرفته دمای دود بالاتری دارد و برای سرخ‌کردن با حرارت ملایم هم مناسب است.

 

 

خرید اینترنتی روغن کنجد تصفیه شده

برای سفارش این محصول در حجم های مختلف می توانید از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی بروج مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید و یا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، از طریق قسمت تماس با ما ، با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

 

سفارش این محصول